Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Seidel

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Seidel

Adwokaci

  Adres

Gliwice, Katowice
44-100 Gliwice, Katowice
woj. Śląskie ( Kielce )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 09-18
  • Wtorek: 09-18
  • Środa: 09-18
  • Czwartek: 09-18
  • Piątek: 09-18
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Opinie

Mnie wyciągnęła z ciężkiej sytuacji karnej, jak jej się płaci to wiadomo za co!

Anonim 2016-06-15

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas Karoliną Seidel, prowadziła moją sprawę rozwodową profesjonalnie oraz rzetelnie, w swojej pracy jest konkretna i rzeczowa zawsze dostępna czasowo. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią adwokat.

BOŻENA SKUT 2016-06-17

Sprawa o upadłość doprowadzona do końca oraz co najważniejsze zakończona sukcesem. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Podejście do tematu i zaangażowanie w 100%. Sprowadzanie klienta na właściwe tory w momencie zwątpienia w 100% skuteczne i prawidłowe :) Polecam !

Bartłomiej Banasik 2016-09-28

Na pewno będę polecała Panią Mecenas Karolinę Seidel znajomym. Uważam, że jest konkretna, dobrze zorganizowana i wykonuje swój zawód z oddaniem. W trakcie prowadzenie mojej sprawy rozwodowej była dużym oparciem.

Anna Mela 2016-12-01

Pani Karolina została wyznaczona dla mnie jak obrońca z urzędu. Byłam pozytywnie zaskoczona wysokim zaangażowaniem i bardzo ciepłym pełnym szacunku podejściem. Jako jedyna dostrzegła słuszność moich argumentów i wsparła mnie w tym.Nawet po wycofaniu przez Sąd tego postanowienia pomogła mi w jaki sposób napisać zażalenie oraz jak napisać do Sadu informacje o dowodach na moja niewinność- na tą chwilę zrobiła to zupełnie za darmo, bowiem Sad wycofał zlecenie,które wcześniej wydał a pani Karolina już przeprowadziła konsultację.

Tatiana Niemczyk 2017-01-18

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.