Kancelaria Adwokacka - Adwokat Jacek Sosnowski

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Jacek Sosnowski

  Adres

ul. Grzybowska 4/193
00-131 Warszawa
woj. Mazowieckie ( Warszawa )

  Kontakt

Tel sekretariat: (22)2951294 tel kom 604905856
Tel
Tel
Tel
http://www.adwokatjsosnowski.pl

Strona internetowa

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek:
  • Wtorek:
  • Środa:
  • Czwartek:
  • Piątek:
  • Sobota:
  • Niedziela:

Opis

Kancelaria Adwokacka Warszawa - Adwokat Jacek Sosnowski

www.adwokatjsosnowski.pl

Główne specjalizacjeSprawy o rozwód, podział majątku, alimenty:

www.sprawy-rozwodowe.info

Sprawy spadkowe

http://sprawy-spadkowe.warszawa.pl/

Sprawy karne za jazdę po alkoholu lub środkach odurzających

http://www.sprawy-karne-warszawa.pl/


Sprawy przeciwko bankom ( kredyt we frankach, polisolokaty, ubezpieczenie nieskiego wkładu własnego)

www.sprawy-przeciwko-bankom.pl

Opinie

Polecam - sprawa rozwodowa poprowadzona bardzo dobrze od początku do końca. Stawki bardzo konkurencyjne przy wysokiej jakości usług. Pozdrawiam Z.K

prawnik 2014-09-07

Bardzo dobry adwokat sprawy cywilne w jednym palcu

Marcelina Boniek 2013-09-07

Adwokat bardzo dobry, cieżko jednak się umówić na spotkanie

Robert Marcinkowski 2013-11-09

Bardzo dobry specjalista od prawa podatkowego. Korzystałem z usług różnych doradców ale w tej kancelarii mogę powiedzieć, że naprawdę mają wyjątkową wiedzę na ten temat.

Marcin Z 2014-04-10

U Pana adwokata Sosnowskiego skorzystałem z porady prawnej. Jestem zadowolony adwokat ma dużą wiedzę i podpowiedział sprytne rozwiązania o których nie wspomnieli inni prawnicy z którymi rozmawiałem - tak więc kompetencja na pewno na wysokim poziomie, natomiast sprawy nie zleciłem gdyż stawki tego adwokata wydają mi się wygórowane.

Robert B. 2014-03-14

Pana Mecenasa polecili mi znajomi. Ja jednak nie polecam. 2 krotnie próbowałem się umówić na spotkanie. Gdy wszystko już było dograne i gdy miałem już załatwione zwolnienie z pracy na czas spotkania dzwoni pani sekretarka i mówi, że mecenas jednak w dany dzień nie może i spotkanie trzeba przenieść. Jest to jawne lekceważenie klientów i brak szacunku!

Mariusz Marczak 2015-04-08

Złego słowa powiedzieć nie można wręcz polecać trzeba bo takich ludzi to mało w biznesie jest

Ryszard Chodorowski 2016-06-05

Na tą kancelarię zdecydowałem się podobnie jak wy przeglądając właśnie te komentarze. Teraz mogę napisać swoją opinie. Współpraca z kancelarią układała się dobrze, w zakresie rozwodu byli w stanie wynegocjować niezłe warunki a kwestie problematyczne często udało się wyjaśnić właśnie poprzez negocjacje prawników. To plus i to duży. Kontakt z sekretariatem była problematyczny, często nie są w temacie nie wiedzą czy doszły dokumenty itp - wymaga to cierpliwości. Moją sprawę prowadził osobiście adw. Sosnowski i był osobiście na każdej sprawie, raz tylko wysłał innego adwokata bo był chory ale trzeba przyznać że człowiek był dobrze przygotowany. Ceny konkretnie nie będę tu podawał ale lekko wyższa od średniej w Warszawie z tego co się zorientowałem. Dobrze, że w tej kancelarii jeden adwokat ogarnia temat od początku czyli rozwód, wszystkie alimenty oraz podziały majątku i kontakty z dziećmi. To z perspektywy czasu wydaje mi się bardzo ważne i na to zwracajcie uwagę gdziekolwiek byście nie zlecili sprawy. To chyba tyle zawarłem tu informacje które samego mnie interesowały przez zleceniem sprawy. Mam nadzieję, że pomogą. Podsumowując polecam i gdybym miał wybrać jeszcze raz wziąłbym właśnie tą kancelarię

Mariusz Szymański 2017-03-23

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.